Dodany: 2010-11-02 10:48:37

Czym powinny charakteryzować się fajne gryArtykuł ma za zadanie przedstawić najważniejsze cechy jakie powinny posiadać fajne gry, by być atrakcyjne dla graczy, które przez wiele tygodni będą się nimi emocjonować.

 

Po pierwsze każda dobra gra powinna być nie tylko efektywnie wykonana z towarzyszącym często tego typu produktowi rozmachem. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o reklamę gotowego produktu jakim są fajne gry. Chodzi głównie o to, by gra miała w sobie to coś, co sprawia, że gracze będą do niej lgnąć. Może temu pomóc oczywiście nie tylko wielość opcji jakie zawierają, ale również muszą być na tyle tanie, by mogła sobie na nie pozwolić młodzież.

 

To ona będzie bowiem głównym odbiorcą tego rodzaju produktu. Ważne jest również odpowiednie przesłanie, którą powinna nieść. Jeśli więc będą to fajne gry, których akcja toczy się w przyszłości, zespół programistów i grafików musi się naprawdę postarać. W tym przypadku najważniejsze jest to, by pokusić się o stworzenie zupełnie nowej rzeczywistości. To właśnie ona ma za cel skusić graczy do kupna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym powinny charakteryzować się fajne gry
Nick: